Filmografija

Filmografija filmske djelatnosti Narodnog sveučilišta Dubrava

2018.

Big Bang, animirani film, trajanje 2′ 9”
Autor: Roko Lozica Stojadinović

Čipka film, animirani film, trajanje 2′ 23”
Autorica: Lucija Lubina

2017.

Njam, njam, animirani film, trajanje 2′ 01”
Autor: Vilim Varadin

Sunce, mjesec, more, animirani film, trajanje 4′ 07”
Autori: Vanja Vlajčić, Demijan Vilupek, Sara Osojnik, Lucija Lubina, Vlatka Krajina

Jednom davno, animirani film, trajanje 3′ 12”
Autorice: Sara Osojnik, Lucija Lubina

Memory, animirani film, trajanje 3′ 38”
Autor: Mihael Milanović

Eternal memories 1, animirani film, trajanje 2′ 22”
Autor: Noah Maričak

Eternal memories 2, animirani film, trajanje 2′ 34”
Autor: Noah Maričak

Izložba straha, igrani film, trajanje 7′ 26”
Autori: Dorian Rudić, Iskra Božić, Filip Vuletić-Antić, David Lukić, Ivan Nehyba

Dance off, igrani film, trajanje 12′ 10”
Autori: Marko Šarić, Mira Gostijanović, Luka Martinović, Tonka Frković, Janja Perković, Barbara Bazina, Mirta Marković, Ema Branisavljević, Nora Gardijan, Marta Živković, Tonka Krička, Mara Lešić, Zoa Nikica Čala, Marta Baranović, Iva Vilibić, Karmen Ivanda, Bruna Grgurin, Elena Lokas, Maja Milovac, Petrra Rajić, Lucija Mileta, Luka Kitarović, Nicholas Voth, Emilija Jurin

Eksplozivna leća, animirani film, trajanje 7′ 10”
Autori: Adrian Bulat, Paola Erak, Ira Gojanović, Tonka Kapitanović, Vlatka Koštan, Tonina Ilić, Petra Milović, Tamara Mišić, Niko Nakić, Vito Nakić, Roko Petruša, Cvita Skorić, Luca Slamić, Dorian Zovko, Guilherme Bispo, Elif Zulal Gokalp, Viktorija Just, Alice Numes, Sara Sasin, Nilsu Turan, Miray Liva Yaman

Erasmus +, animirani film, trajanje 2′ 50”
Autori: Beatrice, Daria, Katerina Dmitrova, Inez, Kasper, Bara, Julia Winter, Katerina

Nije ptica sve što leti, animirani film, trajanje 1′ 20”
Autori: Ena Vidić, Toni Mrdeža, Anja Vranjić, Roko Cota, Fran Tunuković, Marta Gović, Jakov Burić, Toma Baranović

Osvojit ćete Šibenik, animirani film, trajanje 2′ 50”
Autori: Roko Antunac, Antonio Krnić, Mario, Filip Batinić, Danijel Batinić, Petra, Karla, Maksim Rančić, Nika Vlahović

Povijest katedrale Sv. Jakova u Šibeniku, dokumentarni film, trajanje 7′ 50”
Autori: Filip Brinja, Kristina Strika, Gabrijela Mijić, Bruno Koloper, Dora Pilepić, Filip Mikelin, Roko Erak, Lucia Bradaš, Lucija Krnić, Morana Dugum, Tonko Bogdan

Povratak u budućnost, animirani film, trajanje 4′ 38”
Autori: Jakov Tucak, Jakša Meter, Eva Matić, Josip Borna Kronja, Josip Zmijanović, Kiara Šarić, Leonardo Aras, Luka Zmijanović, Lucija Jurković, Šimun Šupe, Roko Paić, Petar Krešimir Zmijanović, Petar Petričević, Nora Matić, Filip Šarlija, Matej Spahija

Preživljavanje, animirani film, trajanje 1′ 35”
Autori: Ana Vranjić, Ena Vidić, Toni Mrdeža, Toma Baranović, Fran Tunuković, Roko Cota, Jakov Burić, Roko Bačelić Medić, Marta Gović

2016.

Još jedna ljubavna priča, animirani film, trajanje 3′ 40”
Autorice: Sara Osojnik, Lucija Lubina

Minotaur, animirani film, trajanje 4′ 15”
Autori: Vilim Varadin, Jakov Otto Duplić, Mihael Milanović, Demian Vilupek, Fran Čurić

Sketchbook, animirani film, trajanje 3′ 20”
Autori: Noah Maričak, Vilim Varadin, Jakov Otto Duplić, Mihael Milanović, Demian Vilupek, Fran Čurić, Gabrijel Jakuš, Bruno Sokolić, Fran Tikvić, Tea Teskera, Sara Osojnik, Lucija Lubina

Eviction, animirani film, trajanje 3′ 25”
Autori: Noah Maričak, Fran Tikvić

950 godina ti je tek, dokumentarni film, trajanje 8′ 40”
Autori: Lucija Avdagić, Luca Bačelić Medić, Miran Bulat, Ella Grubišić, Tonina Ilić, Frida Ivas, Dora Jurković, Karla Komlen, Petra Lastavica, Petra Maretić, Vanja Marić, Gabrijel Reljanović, Andrea Šišara, Matea Šišara, Josipa Zorić, Dorian Zovko, Karla Komlen

950, igrani film, trajanje 16′ 15”
Autori: Luka Kitarović, Fran Jurić, Lovre Dujić, Matea Krnić, Petra Rajić, Iva Vilibić, Petra Stojnić, Toni Mrdeža, Nora Gardijan, Marta Marinović, Zoa Nikica Čala, Lola Martinović, Luka Matura, Karmen Ivanda, Bruna Grgurin, Ana Bahunek, Kaja Kovačić, Marko Šarić, Ema Branisavljević, Roko Barić, Janja Avdagić, Janja Perković, Nicholas Voth, Jordan Bočvarov, Madeleine Voth, Nina Althaller

Od mora do grada, animirani film, trajanje 3′ 42”
Autori: Maksim Rančić, Filip Batinić, Andrea Milikić, Daniel Batinić, Luce Maričić, Nika Vlahović, Minea Tatar

Šibenik na papiru, animirani film, trajanje 6′ 02”
Autori: Tonka Frković, Mihovil Šupe, Ivan Šupe, Filip Živković, Adrian Lokas, Lucija kapitanović, Ena Ljubić, Petra Kljajić, Aldo Martinac, Ella Burić, Renato Rak

Šibenik, animirani film, trajanje 5′ 45”
Autori: Dominik Čorić, Ivan Krnić, Jakov Badžim, Jakov Tucak, Josip Zmijanović, Petar Krešimir Zmijanović, Lovre Mučalo, Marin Mučalo, Nina Marača, Tia Šišak, Vlatka Koštan, Tonka Krička, Magdalena Kolesova, Maria Poslekova, Tereza Lukašova

Skoro tisuću, animirani film, trajanje 7′ 23”
Autori: Lovre Bogdan, Bartol Medić, Ana Buđanec, Marko Dabro, Nora Ajdučić, Lucija Bilić, Tonkica Pezer, Antonio Vito Šprljan, Lucija Šprljan, Eva Prihodova, Katerina Vackova, David Prihoda

Freak show, animirani film, trajanje 2′ 50”
Autori: Antonela Vlašić, Franka Erceg, Glorija Duždević, Laura Zuro, marija Zvrko, Mario Dolenec, Mihaela Kralj, Niko Trče, Nina kasavica, Petar Lonac, Petra Marić, Toni Škurla

2015.

Desna strana animirani film, trajanje 3′ 20”
Autorica: Anna Šagadin

Sto posto vuna animirani film, trajanje 2′ 25”
Autorica: Vlatka Korbar

Black friday, animirani film, trajanje 2′ 05”
Autori: Mihael Milanović, Jakov Otto Duplić

Isaac Asimov 3 zakona robotike, animirani film, trajanje 2′ 01”
Autor: Vilim Varadin

Jedna sasvim drugačija bajka, animirani film, trajanje 4′ 52”
Autori: Filip Šviglin, Fran Tikvić

Legija, animirani film, trajanje 3′ 35”
Autori: Tea Teskera, Gabrijel Jakuš

The Doorman animirani film, trajanje 1′ 50”
Autor: Noah Maričak

War for TV, animirani film, trajanje 1′ 30”
Autori: David Prihoda, Filip Sichinger, Hynek Voraček

Čarobnjakova torba, animirani film, trajanje 4′ 24”
Autori: Roko Antunac, Lovre baus, Luka Bedrica, Mario Halužan, Fran Jurčić, Petar Stojnić, Lorijan Škarica, Šimun Šupe

Ovo se stvarno dogodilo, animirani film, trajanje 6′ 35”
Autori: Uršula Aleksić, Dominik Ćorić, Mavro Drmać, Tonka Frković, Nika Grgurić, Tino Rak, Pino Reljanović, Antonio Vito Šprljan, Lucija Šprljan, Lea Zaninović, Sara Grgurić, Katarina Zekanović

Budućnost Šibenika, animirani film, trajanje 5′ 05”
Autori: Daniel Batinić, Filip Batinić, Franka Ljubić, Luca Šeneta, Luka Pichler, Luka Vukorepa, Marko Klarić, Mate Kovač, Mateo Uzelac, Nika Ninić, Nika Vlahović, Sara Uzelac, Tonka Kapitanović

Šarena laža, animirani film, trajanje 3′ 30”
Autori: Toni Mrdeža, Ivan Hrnić, Roko Bolanča, Nika Rajić, Patricija Malešević, Paula Grgurević, Paula Šupe, Marta Baranović, Josip Zmijanović, Petar Krešimir Zmijanović, Jakov Tucak, Marin Mučalo, Justina Cernihova, Eva Prihodova

Smrtonosni selfi, igrani film, trajanje 7′ 25”
Autori: Luka Kitarović, Leonardo Celić, Denis Borna Bumbak, Aurora Levarda, Petra Spahija, Patricija Karađole, Katija Dujić, Iva Vilibić, Ana Marija Marlić, Miran Bulat, Antonio Krnić, Roko Barić, Petra Rajić, Lola Martinović, Lucija Spahija, Nora Gardijan, Marija Gabrilo, Bruna Grgurin, Bruna Marasović, Marta Mikšić, Marta Marković, Ema Branisavljević, Karmen Ivanda, Andrija Vrcić

2014.

Factory, animirani film, trajanje 2′ 10”
Autor: Bruno Sokolić

Fish sticks, animirani film, trajanje 2′ 15”
Autorica: Tea Teskera

Insomnia, animirani film, trajanje 2′ 45”
Autorica: Vlatka Korbar

Mobitel, animirani film, trajanje 2′ 43”
Autor: Bruno Krehula

Nukird from outer Space, animirani film, trajanje 2′ 50”
Autor: Noah Maričak

Šuma, animirani film, trajanje 3′ 10”
Autori: Tea Teskera, Gabrijel Jakuš

Tamna strana mjeseca animirani film, trajanje 2′ 20”
Autori: Jakov Otto Duplić, Mihael Milanović

U S A, animirani film, trajanje 1′ 10”
Autor: Petar Ilić

Velika potraga, animirani film, trajanje 1′ 45”
Autorica: Vlatka Korbar

Velika trojka, animirani film, trajanje 2′ 15”
Autorice: Lena Raos, Neva Horvat

Laganini, dokumentarni film, trajanje 7′ 55”
Autori: Tonka Juras, Tome Veleglavac, Patricija Markač, Marina Lani Avdagić, Mia Jakelić, Jelena Kendeš, Bruna Cvitanović, Bruna Balaban, Krešimir Belamarić, Lovre Bulat, Dominik Ćurković, Miran Bulat, Pablo Paić

U pobjedi i porazu, televizijska reportaža, trajanje 8′ 15”
Autori: Frane Antunac, Josip Čičmir, Ivan Dizdar, Tonka Đugum, Eva Mikulandra, Petar Stojnić, Ivan Vranjković

Apocalypse¸animirani film, trajanje 2′ 55”
Autori: Lucija Erceg, Sara Sršen, Karmen Ivanda, Vanna Furčić, Marina Erceg, Iva Bobanović, Ana Grguričin, Danijel Batinić, Filip Batinić, Petar Krešimir Zmijanović, Jakov Tucak, Špiro Pravdić, Bruno Skelin, Matouš Hrubi, Marie Kaiserova, Filip Sichinger, David Prihoda

Zbrkanac, animirani film, trajanje 6′ 10”
Autori: Lovre Baus, Luka Bedrica, Roko Bolanča, Nora Gardijan, Mario Halužan, Ivan Krnić, Marko Klarić, Filip Matešić, Jakša Meter, Marija Mileta, Katarina Mileta, Leda Petrović, Eva Prihodova, Lovre Tonković, Noa Vlahov, Viktorie Sichingerova, Lora Slugan, Sara Slugan, Lovre Stanić, Mihovil Šupe, Šimun Šupe

Zabavna noć, animirani film, trajanje 5′ 20”
Autori: Katarina Kitarović, Lovro Urem, Rosa Stilef, Marta Baranović, Nicholas Voth, Vid Urem, Viola Vukman, Zoe Vukman, Ante Urem, Madeleine Voth, Antonio Bosetin, Hana Grgić

Usamljene/Šibensko jutro, igrani film, trajanje 4′ 38”
Autori: Ante Domagoj Juras, Kristian Marčić, Iva Vilibić, Lucija Deganić, Matej deganić, Katarina Rak, Filipa Meić, Petra Miškić, Marta Prokić, Franka Juraga, Jakov meić, Ivan Prokić, Niko Meić, Ella Bačić, Lorenzo Gulin, Marta Marijanović, Ella Magdić, Jela Antunac, Šimun Marlov

Bešumni dani, igrani film, trajanje 2′ 22”
Autori: Ella Magdić, Marta Prokić, Iva Vilibić, Lovre Dujić, Jakov Meić, Filipa Meić, Petra Miškić, Marta Marković, Franka Juraga, Ivan Prokić

Fancy, igrani film, trajanje 12′ 23”
Autori: Aurora Levarda, Denis Borna Bumbak, Fran Jurić, Petra Marčić, Mia Marčić, Leonardo Celić, Tonka Belamarić, Patrizia Karađole, Katia Dujić, Antonio Krnić, Maro Petar Kujundžić

Summers in the Air, igrani film, trajanje 2′ 54”
Autori: Aurora Levarda, Denis Borna Bumbak, Fran Jurić, Petra Marčić, Mia Marčić, Leonardo Celić, Tonka Belamarić, Patrizia Karađole, Katia Dujić, Antonio Krnić, Maro Petar Kujundžić

Šibenski intermezzo, radionica filmske glazbe (live), trajanje 5′ 28”
Autori: Petra Bulaja, Ana Friganović, Tijana Ivanišević, Katarina Marjančić, Sara Mullis, Lucija Relja, Matea Škugor, Tina Zoričić
Autori glazbe (live): Lea Jajaš, Jelen Žaja, Lana Bogdanović, Frano Zjačić, Antonija Vukšić, Mara Gojanović, Dora Hrga, Mihovil Šoštarić, Lora Pavić, Luca Šeneta, Tonka Kapitanović, Lucija Lacmanović

2013.

Posao za klincem igrani film, trajanje 9′ 50”
Autori: Luna Mayer, Noa Nikolić, Dora Mađarić, Tia Dukić, Tan Prugovečki, Ana Baldani, Toma Barišić, Tena Vinčazović, Iva Ostoić

Animaraton 2013., Plzen animirani film, trajanje 4′ 2”
Autori iz Škole crtanog filma Dubrava – Zagreb: Gabrijel Jakuš, Noah Maričak, Bruno Sokolić, Tea Teskera, Fran Tikvić, Filip Šviglin

Udarac, animirani film, trajanje 1′ 55”
Autori: Marija Ćurković, Noah Maričak, Filip Stolnik, Mihael Milanović, Filip Šviglin, Suzana Škrabalo

Recycle, animirani film, trajanje 2′ 25”
Autor: David Dokoza

Duel, animirani film, trajanje 3′ 18”
Autor: Gabrijel Jakuš

Jutarnja kava, animirani film, trajanje 2′ 30′
Autorica: Tea Teskera

Most, animirani film, trajanje 2′ 58”
Autor: Filip Šviglin

Padobran, animirani film, trajanje 1′ 37”
Autor: Noah Maričak

Titanicovo drugo potonuće, animirani film, trajanje 1′ 58”
Autor: Petar Ilić

Zlatna ribica, animirani film, trajanje 3′ 5”
Autor: David Dokoza

Zlatni pehar, animirani film, trajanje 2′ 4”
Autor: Fran Tikvić

Utrka, animirani film, trajanje 2′ 16”
Autori: Ana Hršak, Margita Ozimec, Tin Plavec, Leon Luković

Čovjek i pas, animirani film, trajanje 4′ 10”
Autori: Lucija Botica, Lucija Mileta, Lucija Friganović, Katarina Milković, Marta Radovčić, Ana Skorić, Hana Huljev, Bruna Baranić, Sara Koljnrekaj, Roko Grbelja, Mihovil Šupe, Jakov Tucak, Antonio Štrkalj, Josip Zmijanović, Denis Borna Bumbak, Petar Krešimir Zmijanović

Čaroban zid, animirani film, trajanje 5′ 57”
Autori: Leonardo Borgin, Eleonore Borgin, Sara Podrug, Dino Podrug, Mitja Košutić Macura, Viola Vukman, Zoe Vukman, Vid Urem, Lovro Urem, Katarina Zekanović, Iva Vilibić, Nikola Vukajlija, Havlíček Kuba, Hynek Voráček, Šárka BoranováKatarina Kitarović, Filip Sichinger, Matouš Hruby

Nevera, animirani film, trajanje 5′ 43”
Autori: Josip Čičak, Ivan Dizdar, Sara Baraka, Lora Matura, Nika Zaninović, Lea Zaninović, Marta Marković, Katarina Mileta, Marija Mileta, Nika Ivčević, Marko Mikulandra, Oskar Hušman, Matej Šango, Lucija Šango, Bartul Medić, Nora Ajdučić, Lani Avdagić. Dora Ušić, Marta Marković, Grgur Zlatoper, Janja Avdagić, Vice Salaj

Candy, igrani film, trajanje 5′ 42”
Autori: Patrizia Karadjole, Aurora levarda, Matej Desanić, Mia marčić, Tonka Belamarić, Maro Petar Kujundžić, Lovre Dujić, Filip Zlatović, Lorenzo Gulin, Marta Baranović, Duje Sarić, Karmen Ivanda, Ante Domagoj Juroš, Frane Jurić, Gabriela Duić, Lori Šaršanski, Matea krnić, Paula Jušić, Luka Kitarović, Katia Dujić, Petra Maričić, Mia Marčić, Leonardo Celić, Lucija Cigić Frua, Patrizia Markoć

Cvit s Baldekina, dokumentarni film, trajanje 11′ 48”
Autori: Mia Bobanović, Miran Bulat, Sara Čosić, Marko Dabro, Marko Grubač, Tea Horvatović, Pave Kalebić, Lucija Kapitanović, Antonio Krnić, Paško Labura, Kristijan Marčić, Zvonimir Perković, Gabrijela Pravdić, Ena Protega, Karlo Protega, Lucia Slavica, Petar Stojnić, Klara Škarica, Kristian Vukorepa, Ivana Župan, Lea Župan

2012.

Neki novi klinci, dokumentarni film, trajanje 11′ 56”
Autori: Melita Solina, Lucija Iskerka, Noah Maričak, Hrvoje Miličević, Bruno Sokolić, Dorian Fran Koščec, Marko Magdić, Danijel Vuradin

Apolo 11, animirani film, trajanje 3′ 21”
Autor: Gabrijel Jakuš

KalediosCoffe, animirani filma, trajanje 3′ 40”
Autori: David Dokoza, Tea Teskera, Juraj Marinić, Gabrijel Jakuš, Ivan Matana, Matej Matana, Lea Bulaja, Karlo Winter, Petra Kanić

Sreća je relativna, animirani film, trajanje 2′ 1”
Mateja Barišić

Tajanstveni otok, animirani film, trajanje 2′ 41”
Autori: Petra Kanić, Ivan Matana, Matej Matana, Karlo Winter

Tajno prijateljstvo, animirani film, trajanje 2′ 44”
Autorica: Tea Teskera

Čarobni TV, animirani film, trajanje 3′ 50”
Autori: Korina Holjevac, Tamara Bućan, Andrea Ćurković, Marija Ćurković, Marta Dolenčić, Antonela Hilašinić, Ani Kalamar, Ana Milanović, Tena Strčić, Sara Čekelja, Sara Zeman

London 2012., animirani film, trajanje 1′ 45”
Autor: Juraj Marinić

Dan u vrtu, animirani film, trajanje 3′ 9”
Autori: Zvonka Škugor, Ana Buđevac, Iva Ilić, Lana Ljubić, Nina Šijat, Mia Kitarović, Barbara Zorić, Zrinka Ivas, Denis Bumbak, Luka Ramadža, Pjer Šare, David Prihoda, Patricia Markoč, Luka N., Eva Prihodova, Karlo Klarin

24 sata, animirano-igrani film, trajanje 10′ 8”
Autori: Mia Belamarić, Bruno Belamarić, Lucija Botica, Matej Desanić, Ivan Dizdar, Ana Friganović, Lucija Friganović, Roko Grbelja, Nika Grbelja, Nives Ivčević, Matej Krnić, Sara K., Nikolina Lambaša, Katarina Milković, Carmen Palinić, Mihael Pietri, Barbara Slavica, Karla Bruna Škugor, Antonija Šolić, Jakov Tucak

Journal TV, televizijski dnevnik, trajanje 24′ 39”
Autori: Antonija Hajder, Dora Zelić, Gabrijela Raščan, Katarina Kitarović, Lucija Slavica, Martina Hajder, Matea hajder, Nikolina Peštić, Tanja Kranjčec, Dorian Fran Koščec, Franko Vlahov, Josip Mrđen, Karlo Batinić, Luka Kitarović, Marin Belak, Mario Vukšić, Roko Roman, Vito Grubišić

Banj, dokumentarni film, trajanje 4′ 23”
Autori: Lucija Žaja, Toma Šarić, Miran Bulat, Šime Gončin, Dario Baranović, Maro Petar Kojundžić

2011.

Veliki i mali brat, dokumentarni film, trajanje 14′ 35”
Autori: Denis Trefilj, Laura Šejić, Lucija Radošević, Hana Skenderović, Maja Vlahek, Paula Kolaković, Tin Biršić, Karlo Leš, Andro Vuković, Matej Vuković

Priča o dva praščića, animirani film, trajanje 4′ 2”
Autorice: Lea Bulaja, Dea Vrhovec

Ritam snova, animirani filma, trajanje 2′ 21”
Autori: Lea Bulaja, Fran Čurić, David Dokoza, Max Godanić, Gabrijel Jakuš, Korina Holjevac, Tea Teskera

Ključni trenutak, animirani film, trajanje 3′ 34”
Autori: David Dokoza, Gabrijel Jakuš, Tea Teskera

Dinosauri, auti i smak svijeta, animirani film, trajanje 2′ 03”
Autor: Fran Čurić

Kosilica i smeće, animirani film, trajanje 1′ 23”
Autorica: Lea Bulaja

Vrlo zakakana priča, animirani film, trajanje 3′ 35”
Autori: Danijela Grubišić, Toma Šarić, Sara Podrug, Roko Grbelja, Antonio Mrgan, Glorija Gulin, Kristijana Grbelja, Anđela Popović, Nika Grbelja

Posljednje stablo, animirani film, trajanje 3′ 5”
Autori: Ana Friganović, Lana Laća, Marta Mrdalj, Fran Jurić, Ivan Dobra, Adriana Bosančić, Lucija Friganović, Emanula Čipčić, Nikolina Pogošić, Andrea Perišić, Lovro Boban, Patricia Karađole, Luka Jerkin, Marko Miškić, Dorotea Vukičević, Lana Bosančić

Abecedna zbrka, animirani film, trajanje 3′ 40”
Autori: Fran Jurić, Lucija Marčić, Dorian Fran Koščec, Katarina Kitarović, Luka Kitarović, Lovre Knežević, Matilda Fatur, Luka Đorkić, Luka Slamić, Ivica Slamić, Vanna Huljev, Barbara Matošin, Prokop Voračkov, Hinek Voračkov

Faustova otmica, animirani film, trajanje 2′ 10”
Autori: Rina Škovrlj, Bruno Škovrlj, Noa Dučić, Aldo Šare, Ante Aras, Patricia Markoč, Mirna Lani Avdagić, Andrea Belamarić, Ana Ivanišević, Lana Vuletin, Antea Vuletin, Antea Barić, Alan Škovrlj, Danijel Ferić, Tonko Olivari, Lucian Štrkalj, Lucija Slavica

Sasvim običan dan jedne princeze, animirani film, trajanje 3′ 20”
Autori: Carla Bobanović, Nika Skenderović, Tena Irčić, Korina Holjevac, Ivon Vuk, Jan Novak, Petra Kanić, Gloria Macan

Starci, televizijska reportaža, trajanje 2′ 44”
Autori: Leo Vitasović, Fran Sučić, Filip Cibenečki

300 m po zakonu, televizijska reportaža, trajanje 1′ 10”
Autor: Krešimir Šturlić

Pjevačka minijatura, televizijska reportaža, trajanje 1′
Autori: Leo Vitasović, Ante Bašić

Projekcija, one take film, trajanje 4′ 27”
Autori: Ana Maloča, Tena Mačak, Marija Pribanić, Ante Bašić, Filip Cibenečki, Marko Ivanković, Petar Jurić, Domagoj Križić, Karlo Musić, Bruno Sokolić, Ivan Tokić, Leo Vitasović

Ispit znanja, one take film, trajanje 4′ 40”
Autori: Sara Matov, Lucija Zdunić, Dora Badžim, Franka Grgurev, Tonka Lokas, Gabi Pravdić, Lucija Grguričin, Sara Šimunac, Mia Bogdanović, Tončica Smajo, Lucija Friganović, Patrizia Karađole, Karlo Kozić, Dorian Fran Koščec, Ivan Jakšić Piščetek, Luka Jerkin, Josip Mrđen, Ante Lepur

Muškarci i žene, televizijska reportaža, trajanje 1′
Autori: Sara Matov, Lucija Zdunić, Dora Badžim, Franka Grgurev, Tonka Lokas, Gabi Pravdić, Lucija Grguričin, Sara Šimunac, Mia Bogdanović, Tončica Smajo, Lucija Friganović, Patrizia Karadjole, Karlo Kozić, Dorian Fran Koščec, Ivan Jakšić Piščetek, Luka Jerkin, Josip Mrđen, Ante Lepur

Ulet, one take film, trajanje 1′
Autor: Krešimir Šturlić

Srce grada, dokumentarni film, trajanje 9′ 45”
Autori: Tonka Belamarić, Denis Borna Bumbak, Jelena Jurić, Sara Mullis, Andrea Pulić, Lucija Relja, Antonela Tanković Varga

2010.

Kuća ogledala, animirani film, trajanje 3′ 40”
Autori: Kristijan Vujčić, Jakov Piljek, Gloria Macan, Ivon Novak Vukušinović, Fran Vugler, Edin Bulić, Veronika Milinović, Martin Crnički, Astrid Pavlović

Jesenska avantura, animirani film, trajanje 3′ 20”
Autori: Petra Subotić, Josipa Subotić, Dora Subotić, Ana marinić, Mateja Bešlaj Domankušić, Ivana Cvitković, Mihaela Husar, Valentina Husar, Klara Tepuš, Rino Ružir

Dolazi Mara, animirani film, trajanje 1′ 31”
Autor: Fran Čurić

Moj savršen svijet, animirani film, trajanje 2′ 25”
Autorica: Ana Marinić

More, animirani film, trajanje 1′ 43”
Autor: Krunoslav Banovac

Neočekivan pad, animirani film, trajanje 2′ 46”
Autor: Luka Leov

Prvi april, animirani film, trajanje 2′ 19”
Autor: Christopher Bukal – Calicusa

Rock ‘n’ roll, animirani film, trajanje 2′ 39”
Autor: Gabrijel Jakuš

Tvrda stolica, animirani film, trajanje 1′ 41”
Autor: David Dokoza

Web animirani film, trajanje 3′ 25”
Autorica: Mateja Barišić

Dječja invazija, animirani film, trajanje 2′ 28”
Autori: Sara Krnić, Marta A. Škugor, Maja Kitarović, Tina Gulin, Pave Kalebić, Tanja Kranjčec, Anamarija Gulin, Sara Zoričić

Utrka magaraca, animirani film, trajanje 2′ 31”
Autori: Roko Roman, Duje Gulin, Tonka Belamarić, Nina Šipek, Maja Šipek, Ana Friganović, Vinka Letica, Lana Laća, Marta Mrdalj

Ritam moga grada, dokumentarni film, trajanje 9′ 27”
Autori: Mateo Andrijanić, Dora Badžim, Antoni Bilić, Franka Grgurev, Sara Matov, Filip Mikulandra, Matej Nakić, Filip Šušković, Krešimir Šturlić, Leo Vitasović
(filmska priprema za radionicu filmske glazbe)

Ritam moga grada, filmska glazba (live), trajanje 14′
Autori glazbe: Krešimir Bilišić, Iva Marija Milković, Helena Belamarić, Katja Nunić, Jelena Žaja, Lora Pavić, Jasminka Gulin, Nikolina Kapitanović, Ana Vudrag, Ivana Copić, Zvonimir Perković, Marta Stričan, Nera Vrcić, Šimun Ševerdija

Meteorološka stanica Šibenik, televizijska reportaža, trajanje 8′ 29”
Autori: Josipa Šaša Bator, Lucija Bilić, Mia Bilić, Svjetlana Bilić, Franka Žubrić, Antonela Tanković Varga, Mario Đelinović, Mate Parat, Điđi Delalić, Leon Kašić

Šibenska kapa, dokumentarni film, trajanje 10′ 7”
Autori: Andrea Pulić, Lucija Relja, Josip Mrđen, Nikola Štrkalj, Anja Grulović, Gloria Badžim, Paola Sablić, Antonela Šupe, Eva Vrsić, Ana Božić Vidovković, Ana Peran, Maja Pučić. Zoran Papak, Lana Kalebić, Kata Krnčević

Deva, prah, joda igrani film, trajanje 12′ 2′
Autori: Dorian Fran Koščec, Ante Lepur, Lucija Alfier, Leona Miškov, Barbara Zorić, Ivana Tabulov, Ante Vukov, Toma Šarić, Sara Matov, Petar Pavasović, Dora Badžim, Franka Gregurev, Ivan Lučev, Tonka Jurjev, Lucia Grbin, Tonka Lokas, Jan Imamović, Zoe Ibrahimović, Aldo Smirčić, Roko Grbelja, Srećka Jurjev, Nika Grbelja, Kristiana Grbelja

Kovanice, igrani film, trajanje 1′ 42”
Autori: Leo Vitasović, Filip Cibenečki, Fran Sučić, Luka Lovrinović

Top shop, igrani film, trajanje 3′ 12”
Autori: Leo Vitasović, Filip Cibenečki, Fran Sučić, Nikola Petrušić, Josip Periš

U čast Edward Davis Wood, Junior igrani film, trajanje 1′ 42”
Autori: Leo Vitasović, Dominik Leko, Fran Sučić, Rafael Leko

Tajna tavana, igrani film, trajanje 4′ 38”
Autori: Leo Vitasović, Fran Sučić, Nikola Petrušić

Mobitel, igrani film, 4′ 18”
Autori: Leo Vitasović, Filip Cibenečki, Fran Sučić, Rafael Leko

Istina, igrani film, trajanje 6′ 32”
Autori: Leo Vitasović, Filip Cibenečki, Fran Sučić, Dino Drokan, Ema Drokan, Lucija Gegić, Petar Macukić, Marko Magdić, Nikola Petrušić

Prag, igrani film, trajanje 10′ 50”
Autori: Fran Bare, Petra Furdić, Ivan Pavao Kuliš, Maja hanić, Lucija Gegić, Josip Marković

Ritam grada, televizijska reportaža, trajanje 1′
Autori: Krešimir Šturlić, Filip Šušković, Leo Vitasović

2009.

Dva dobra drva, dokumentarni film, trajanje 8′ 10”
Autori: Krešimir Šturlić, Marinela Ištvanić, Filip Šušković

Igre rata, igrani film, trajanje 12′ 10”
Autori: Petar Macukić, Krešimir Korpar, Bruno Vojković, Luka Šulje, Michel Kuntić, Krešimir Šturlić, Leo Vitasović, Marinela Ištvanić, Magdalena Margić, Valerija Sindičić Lovrinović, Ljiljana Hercigonja, Ivan Matošević, Filip Šušković, Iva Gegić, Lucija Gegić, Maja Hanić

Tramvaj zvan čežnja, animirani film, trajanje 2′ 37”
Autori: Petra Hrvoić, Lovro Hrvoić, Dara Toplek, Luka Vukoja, Anna Šagadin, Mateja Barišić, Lucija Gegić

Pozor, igrani film, trajanje 10′ 38”
Autori: Marko Magdić, Josip Marković, Martin Sekušak, Jelena Burnić, Iva Bunčić, Igor Mihajlović, Ana Žuglić, Ana Momčilović, Igor Đogo, Tomislav Lepušić, Iva Meštrović, Dominik Čolak

Tri duga, igrani film, trajanje 6′ 8”
Autori: Marko Magdić, Josip Marković, Igor Mihajlović, Filip Šarić, Fran Andrašec, Marko Sedlo, Marko Hrenović

Ajmo snimit film, igrani film, trajanje 3′ 2”
Autori: Nika Grbelja, Josip Mrđen, Mario Perinović, Sara Matov, Frankka Gregurev, Dora Badžim, Luka Lasinović, Ante Lepur, Vice Vlahov, Mario Andrijanić, Matej Nakić, Križan Šestan, Ivan Šestan, Ante Gulin, Dorjan Fran Koščec, Anđela Popović, Kristina Grbelja, Katarina Kitarović, Ana Vudrag, Tonka Lokas, Matea Držić, Eula Baljkas, Bruno Mihaljević, Ivan Mihaljević

Božo u svemiru, animirani film, trajanje 2′ 58”
Autori: Roko Grbelja, Ante Milković, Maja Kitarović, Andrea Kereš, Lucija Mikelin, Nikola Jelić, Tomislav Malenica, Mihaela Jurić, Luka Palfi, Stipe Batinica, Antonia Kovačević, Anđela Hamzić

Pavle Roca galerist, dokumentarni film, trajanje 9′ 24”
Autori: Kata Krnčević, Marta Crljen, Lucijana Nadoveza, Matea Mandić, Martina Fržop, Iva Paškov, Franka Bujas, Paulina Šperanda, Leonarda Ćaleta, Iris Andrijanić, Ivan Crljen, Petar Crljen, Tin Ćurković, Ivan Zvonimir Kos, Šime Zorić, Krste Tabula

Cirkus animirani film, trajanje 3′ 34”
Autori: Elia Friganović; Tiara Friganović, Lana Bralić, Iva Maslać, Veki Radić, Stela Bašić, Kristina Štrkalj, Mario Vukšić, Barbara Zorić, Roko Roman, Luka Trlaja

Šibenski slavuj televizijska reportaža, trajanje 6′ 42”
Autori: Magda Tanfara, Tina Tanfara, Marta Anđela Škugor, Mirna Mihelčić, Dajana Rak, Sara Jurić Paić, Lucija Vrančić, Tina Gulin, Anamarija Gulin, Toni Potkonjak, David Lakić, Ela Reljanović

Đir s Tomislavom, televizijska reportaža, trajanje 10′ 34”
Autori: Magda Tanfara, Tina Tanfara, Marta Anđela Škugor, Mirna Mihelčić, Dajana Rak, Sara Jurić Paić, Lucija Vrančić, Tina Gulin, Anamarija Gulin, Toni Potkonjak, David Lakić, Ela Reljanović

Skitnica i štednjak, animirani film, trajanje 2′ 9”
Autor: Ian Petrović

Život, animirani film, trajanje 1′ 15”
Autor: Mateo Šoštarić

Loto groznica, animirani film, trajanje 2′ 5”
Autori: Matija Žagar, Petar Gašpar

Misija sunce, animirani film, trajanje 2′ 50”
Autor: Martin Jakuš

Linija, animirani film, trajanje 1′ 48”
Autorica: Andrea Kolenić

Ovisnost, animirani film, trajanje 2′ 7”
Autor: Krunoslav Banovac

Crtež, animirani film, trajanje 2′ 28”
Autorica: Anna Šagadin

Novine, animirani film, trajanje 3′ 17”
Autorica: Mateja Barišić

Plaža, animirani film, trajanje 3′ 16”
Autori: Anna Šagadin, Martin Jakuš, Mateja Barišić, Mateo Šoštarić, Lucija Gegić

2008.

Tipke od srca, dokumentarni film, trajanje 4′ 57”
Autori. Krešimir Šturlić, Viktorija Fabijanić, Filip Šušković, Lucija Gegić, Marinela Ištvanić, Michel Kuntić, Danijel Šantolić

Zasluženi odmor, dokumentarni film, 6′ 5”
Autori: Lucija Gegić, Iva Gegić, Marinela Ištvanić, Maja Hanić, Josip Marković

Kad je sir sreo salamu, igrani film, trajanje 1′
Autori: Josip Marković, Maja Hanić, Lucija Gegić, Valerija Fabijanić, Viktorija Fabijanić, Katarina Kuntić

Dancing Queen, igrani film, trajanje 1′
Autori: Lucija Gegić, Maja Hanić, Katarina Kuntić, Viktorija Fabijanić, Josip Marković, Barbara Marković, Iva Gegić

4 Crew, televizijska reportaža, trajanje 5′ 57”
Autori: Dino Mitrečić, Eduard Kušt, Bruno Semper, Karlo Omazić, Maja Hanić, Iva Gegić, Josip Marković, Maja Hanić

Izbor za Miss 2008., animirani film, trajanje 2′ 5”
Autori: Ivana Bačić, Tonka Brajković, Lovre Brajković, Stella Bregar, Matija Bunikić, Roko Grbelja, Alisa Hasanbegović, Antonio Junaković, Iva Kalalović, Maja Kitarović, Pavel Maričić, Matea Mikelin, Lucija Mikelin, Jelena Skrović, Luka Škugor, Adriana Sudarić, Ella Reljanović

Tajna kamenog čuvara, igrani film, trajanje 7′ 1”
Autori: Dorian Fran Koščec, Ana Marasović, Tina Gulin, Ines Grubišić, Kristijana Grbelja, Ivana Čobanov, Tena Bujas, Daria Batinica, Stipe Batinica, Kate Gašperov, Antonia Štampalija, Luka Đelinović, Ante Lepur, Nika Grbelja, Rosanda Batinica, Lorena Deidda, Iva Nekić, Petra Baček, Sara Matov, Antonela Rudan

Hvatači vjetra, televizijska reportaža, trajanje 4′ 54”
Autori: Branko Braer, Toni Potkonjak, Petar Dabro, Lucija Gulin, Josip Rukavina, Josip Jurić, Dora Jurković, Lucija Desabota, Tomislav Malenica, David lakić, Lucija Pilić

Pisme o moru, školju i ljudima, dokumentarni film, trajanje 7′ 27”
Autori: Bruno Bačić, Dora Badžim, Antoni Bilić, Franka Brnić-Boče, Ivan Crljen, Marita Crljen, Petar Crljen, Petra Dobrota, Franka Grgurev, Sara Jurić Paić, Dajana Rak

Tri animacijske vježbe, animirani film, trajanje 1′ 50”
Autori: Luka Leov, Ian Petrović, Matija Žagar

Više glava, više ideja, igrani film, trajanje 9′ 54”
Autori: Ivan Baković, Karlo Batistić, Maja Hanić, Lucija Gegić, Alisa Hasanbegović, Adrijana Sudarić, Karlo Plazina, Karmen Adžamić, Antonio Orsag, Danijel Kuhar, Marinko Marinkić, Matija Holjevac, Klara Marković

2007.

Dva brata i dvije jabuke, animirani film, trajanje 6′ 53”
Autori: Mateja Bešlaj Domankušić, Dan Ujević, Karla Mamić, Marta Dorešić, Tena Tuškan, Antonio Tolušić, Andrej Tomić, Marita Ivana Novosel, Kristina Kovačić, Marina Marjanac

Nestali, igrani film, trajanje 9′ 5”
Autori: Filip Sertić, Marija Šulc, Petra Ružić, Robert Španić, Antonija Antunović, Ana Jelić, Alan Fluka, Matej Sruk, Petar Jurički, Filip Martin Svibovec, Iva Gegić, Josipa Roso, Josip Marković

Progonjena, igrani film, trajanje 1′
Autorice: Valerija Fabijanić, Vikrtorija Fabijanić, Lucija Gegić, Katarina Kuntić

Kraljica glazbala, dokumentarni film, 8′ 11”
Autor: Arijan Groznica, Petar Strancarić, Lucija Gegić, Viktorija Fabijanić, Valerija Fabijanić, Michel Kuntić, Krešimir Šturlić, Filip Šušković, Danijel Šantolić, Marinela Ištvanić, Petar Sruk

Prazno filmsko platno, igrani film, trajanje 1′
Autorice: Valerija Fabijanić, Viktorija Fabijanić, Lucija Gegić, Katarina Kuntić

Snježni dan, animirani film, trajanje 3′ 44”
Autori: Ema Kovačić, Mia Benković, Luka Kuraja, Mateja Bešlaj Domankušić, Iva Bradvica, Lorena Čolić, David Dokoza, Lea Ramljak, Kristina Kovačić

Banana, animirani film, trajanje 1′ 51”
Autorica: Mateja Barišić

Odgođen let, animirani film, trajanje 1′ 42”
Autorica: Anna Šagadin

Heroji, animirani film, trajanje 1′ 15”
Autor: Ivan Đuđar

Dobar sin, animirani film, trajanje 2′ 31”
Autor: David Dokoza

Piratska posla, animirani film, trajanje 2′
Autor: Krunoslav Banovac

Otmica, animirani film, trajanje 2′ 59”
Autor: Mateo Šoštarić

Vege, pas animirani film, trajanje 2′ 56”
Autorica: Tonka Plečković

Veliko putovanje, animirani film, trajanje 3′ 02”
Autor: Martin Jakuš

Stolen Season animirani film, trajanje 3′ 22”
Autorica: Kristina Kovačić

Utjeha kose animirani film, trajanje 2′ 5”
Autorica: Marina Marjanac

Betinski kalafat, televizijska reportaža, trajanje 7′ 52”
Autori: Branko Braer, Lucija Desabota, Edi Grabovac, Nevenka Grabovac, Dora Jurković, Antonija Ninković, Toni Potkonjak, Martina Ristić Stikandžija, Lucija Rupić, Andrija Rupić

Tajanstvene knjige, igrani film, trajanje 5′
Autori: Laura Kovak, Ante Ercegović, Ivan Odak, Anđela Svirčić, Marina Šoda, Toma Karađole, Matea Mihovilčević, Margita Mandić, Antonio Parać, Sven Galović, Ivana Čobanov, Tena Bujas, Ante Čolak, Fran Koščec, Kate Gašperov, Antonio Bilić

Posljednja kino predstava, dokumentarni film, trajanje 9′ 5”
Autori: Dora Deljac, Marina Deljac, Lucija Desabota, Nevena Grabovac, Dora Jurković, Lucija Rupić, Andrija Rupić, Tomislav Trlaja

Crveni karton, animirani film, trajanje 3′ 28”
Autori: Roko Lokas, Stipe Batinica, Dorotea Lasić, Bruno Škovrlj, Pavel Marčić, Lucija Mikelin, Matea Mikelin, Ivana Bačić, Luka Škugor, Tina Ković, Josipa Radovčić, Ella Reljanović, Bruna Alfier

Making of Posljednja kino predstava, dokumentarni film, trajanje 9′ 5”
Autori: Dora Deljac, Marina Deljac, Lucija Desabota, Nevena Grabovac, Dora Jurković, Lucija Rupić, Andrija Rupić, Tomislav Trlaja

Making of Dnevnik iz Šibenika, televizijska reportaža, trajanje 5′ 54”
Autori: Branko Braer, Lucija Desabota, Edi Grabovac, Nevenka Grabovac, Dora Jurković, Antonija Ninković, Toni Potkonjak, Martina Ristić Stikandžija, Lucija Rupić, Andrija Rupić

2006.

Bubamara, animirani film, trajanje 2′ 10”
Autorica: Anna Šagadin

Bulling, animirani film, trajanje 1′ 34”
Autor: Danijel Trandler

Priča o zecu, animirani film, trajanje 1′ 54”
Autor: Anna Šagadin

Priča bez kraja, animirani film, trajanje 5′ 14”
Autori: Anna Šagadin, Mateja Barišić, Krunoslav Banovac, Dominik Imrović, Martin Jakuš, Josip Pokrajac, Danijel Trandler

Jabuka, animirani film, trajanje 1′ 38”
Autor: Mateo Šoštarić

Pohlepna boca, animirani film, trajanje 1′ 45”
Autor: Krunoslav Banovac

Svemirski burek, animirani film, trajanje 5′ 28”
Autor: Martin Jakuš

Aeternitas, animirani film, trajanje 4′ 29”
Autorice: Kristina Kovačić, Marina Marjanac

Žica do vrha, dokumentarni film, trajanje 7′ 54”
Autori: Krešimir Šturlić, Josip Marković, Iva Gegić, Josipa Roso, Lucija Gegić, Alan Fluka

Odeon, televizijska reportaža, trajanje 3′ 30”
Autori: Mateo Andrijanić, Lovre Brajković, Tonka Brajković, Vlatka Bračić, Dora Erceg, Ozana Janković, Josip Rukavina, Luka Draganić, Kristina Bračić, Sara Pervan, Sara Zoričić

Željezni naraštaji, dokumentarni film, trajanje 7′ 25”
Autori: Ante Čolak, Matea Mihovličević, Toma Karađole, Nikola Šimić, Ana Antunac, Ana Marija Orbanić, Dora Slavica, Tomislav Janković, Luka Čapin, Ivan Tucanović, Ivan Tomić, Nikola Zoričić

Hm, da vrućina?!, televizijska reportaža, trajanje 3′ 26”
Autori: Ana Miljak, Martina Čačić, Ivana Krnić, Mišela Kulušić, Helena Mikulandra, Krešimir Juras, Kristina Peran, Josipa Vrankulj, Ivanica Barić, Lucija Peran

Spas u zadnji čas, animirani film, trajanje 3′ 28”
Autori: Šime Nimac, Lucija Rupić, Filip Friganović, Lucija Mikelin, Iva Rupić, Pavel Marčić, Andrija Rupić, Ivan Tabula, Tina Ković, Filip Madžar, Duje Bačić

2005.

Topnik Štef, dokumentarni film, trajanje 7′ 10”
Autori: Alan Fluka, Ester Fresl, Iva Gegić, Josip Marković, Josipa Roso, Robert Španić, Tomislav Španić, Krešimir Šturlić

Pijanac, animirani film, trajanje 1′ 39”
Autor: Martin Jakuš

Kuhar Zmaj, animirani film, trajanje 2′ 12”
Autor: Josip Pokrajac

The Inspektor Unknown, animirani film, trajanje 2′ 27”
Autor: Vito Banovac

Tko pjeva zlo ne misli animirani film, trajanje 1′ 46”
Autorica: Mateja Barišić

In my Mind, animirani film, trajanje 3′ 19”
Autorica: Kristina Kovačić

Big Fighter, animirani film, trajanje 2′ 10”
Autor: Krunoslav Banovac

Sveta WC četka, animirani film, trajanje 4′ 38”
Autor: Božo Cicvarić

Mjesečar, animirani film, trajanje 2′ 25”
Autori: Mateja Bešlaj Domankušić, Ivana Matica, Matija Jurišić, Josip Pokrajac, Zrinka Sever, Danijela Kreber, Mia Benković, Antonija Matica, Luka Kuraja, Josip Kerkez, Matija Sever, Matko Kreber, Dijana Đuranović

Zlatna ribica, animirani film, trajanje 1′ 32”
Autori: Ema Đurđek, Ema Kovačić, Ivan Kranjec, Antonija Matica, Ivana Matica, Josip Pokrajac, Katarina Stojević, Anna Šagadin, Mateja Bešlaj Domankušić

Ludize, animirani film, trajanje 3′ 6”
Autori: Nika, Iris, Stipe, Leon, Petar, Ivo, Dome, Nino, Tina, Petra, Roko, Toni, Luca, Iva

Kuhanje – moja ljubav, televizijska reportaža, trajanje 3′ 32”
Autori: Ana Marija Relja, Sara Belamarić, Ena Antunac, Dora Slavica, Ana Marija Orbanić, Nikolina Šimić, Petra Blačić. Josipa Radovčić, Angela Gulin, Antonia Nakić, Ena Nenadović, Marija Karađole, Toni Lokas, Niko Munjiza, Marin Smolić

Kameni Šibenik, televizijske reportaže, trajanje 2′ 18”
Autori: Ana Marija Relja, Sara Belamarić, Ena Antunac, Dora Slavica, Ana Marija Orbanić, Nikolina Šimić, Petra Blačić. Josipa Radovčić, Angela Gulin, Antonia Nakić, Ena Nenadović, Marija Karađole, Toni Lokas, Niko Munjiza, Marin Smolić

Kolekcionarstvo, televizijska reportaža, trajanje 2′ 40”
Autori: Dorian Matajia, Dorijan Hoppe, Filip Siladjev, Laura Roman, Ivana Baković, Bernardica Majdančić, Kim Končar, Mirna Jurković, Michaela Jović, Dolores Krmpotić, Matea Mihovilčević, Toma Karađole

Vrtuljak i vlakić, televizijska reportaža, trajanje 2′ 52”
Autori: Dorian Matajia, Dorijan Hoppe, Filip Siladjev, Laura Roman, Ivana Baković, Bernardica Majdančić, Kim Končar, Mirna Jurković, Michaela Jović, Dolores Krmpotić, Matea Mihovilčević, Toma Karađole

2004.

Put do kuće, animirani film, trajanje 1′ 45”
Autor: Leon Belić

Kanta, animirani film, trajanje 1′ 26”
Autor: Mirko Ivić

Radna soba, animirani film, trajanje 1′ 38”
Autor: Nino Stanušić

Dobro jutro u dvorištu, animirani film, trajanje 2′ 12”
Autor: Anto Stanušić

Otkriće Amerike, animirani film, trajanje 2′ 9”
Autori: Dominik Najhart, Hrvoje Bartol

Šišanje, animirani film, trajanje 1′ 15”
Autorica: Mateja Barišić

Kuća straha, animirani film, trajanje 1′ 32”
Autor: Ante Šabić

Ludi berač jabuka, animirani film, trajanje 1′ 10”
Autorica: Petra Drožđan Kranjčec

Makovnjača, animirani film, trajanje 2′ 23”
Autor: Antonio Bijelčić

Jednom na planeti mira Omegi 13, animirani film, trajanje 2′ 14”
Autor: Silvio Čavužić

Sherlock Holmes: Posljednja zagonetka, animirani film, trajanje 1′ 56”
Autori: Vito Banovac, Mislav Mateković

Brklja, dokumentarni film, trajanje 6′ 41”
Autori: Alan Fluka, Ester Fresl, Josip Marković, Josipa Roso, Iva Gegić, Robert Španić, Tomislav Španić

Bog Bogović, dokumentarni film, trajanje 8′ 50”
Autori: Iva Gegić, Josipa Roso, Alan Fluka, Josip Marković

2003.

Dah vremena, dokumentarni film, trajanje 7′ 25”
Autori: Monika Bešlić, Anita Dević, Alan Fluka, Katarina Filaković, Iva Gegić, Barbara Kostrec, Sandra Kovač, Kristina Krvarić, Marija Lacmanovć, Lucijana Marčinković, Josip Marković, Ana Marija Mužic, Stjepan Nimac, Mateja Pear, Patricija Popović, Josipa Roso

Diablo III., animirani film, trajanje 2′ 5”
Autor: Antun Oroz

Film 1, animirani film, trajanje 45”
Autorica: Antonija Pek

To stvarno pada, animirani film, trajanje 1′ 12”
Autorica: Barbara Jurković

Invazija vanzemaljaca, animirani film, trajanje 1′ 25”
Autor: Dominik Najhart

Film 01, animirani film, trajanje 40”
Autorica: Dora Bartol

Detektiv i lopov, animirani film, trajanje 52”
Autor: Hrvoje Bartol

Miki na igralištu, animirani film, trajanje 1′ 46”
Autor: Jura Dobrilović

Pljačka, animirani film, trajanje 1′
Autor: Leon Belić

Jedna minuta kasnije, animirani film, trajanje 2′ 18”
Autor: Mislav Mateković

Pazi oštar mačak, animirani film, trajanje 40”
Autor: Renee Dorić

Dooms Day, animirani film, trajanje 1′ 33”
Autor: Tomislav Španić

Dinosaur, animirani film, trajanje 2′ 10”
Autor: Vito Banovac

2001./2002.

Glupi majmun

Svemirac u letu

Rješavanje životnih problema u morskim dubinama

Neki debil izvodi penjanje

Zgodni frajer izvodi skok

Čudnovate zgode lika Likića

Upoznavanje, animirani filmovi, ukupno trajanje 17′ 30”
Autori: Antun Oroz, Jura Dobrilović, Reene Dorić, Tomislav Dujmović, Andrea Fičko, Antonija Pek, Zorica Grabovčkić, Inja Habuš, Petra Hercigonja, Kristijan Knjaz, Tobijas Kuleš, Dominik Najhart, Natali Opšivač, Kristina Tomičević, Ana Zagajski

D, dokumentarni film, trajanje 7′ 43”
Autori: Matija Benci, Lidija Domazet, Marina Horvat, Matea Hrvačić, Petra Hrvačić, Ivan Ivančić, Andrea Jovanovska, Dina Markić, Mateja Spajić, Ines Sporiš