Arhiva Galerije Kontrast

2020.

1. GORAN ŽIGOLIĆ

2. KORALJKA POLAČEK

2019.

1. LJILJANA ZOVAK

2. ČEDO ANTOLIĆ

3. ANDREA BELIĆ

4. IZLOŽBA RADOVA POLAZNIKA DV BUKOVAC

5. VLASTA ŽARA

6. ZAGREBAČKI LJETNI LIKOVNI SALON 2019. – PRIČE, BAJKE I BASNE

(Ana Cerovski, Antonija Cesarec, Marija Čingel, Lora Elezović, Suzana Gajdek, Krešimira Gojanović, Marsela Hajdinjak, Juraj Jonke, Ivana Kolić, Brana Kopeti, Miroslava Kos, Luka Koščak, Marija Kruljac, Paula Kunc, Iva Lulić, Rada Marković, Višnja Peter, Petra Popović, Luka Petrač, Laura Šarabok, Matej Škarica i Mladen Žunjić) 

7. TRI U JEDAN

(Ana Bubić, Justina Tina Čorić, Zlatko Čular, Hajlali Fabijanić, Ines Zgombić, Robert Hinkelman, Kristina Jeić, Biserka Konečny, Višnja Kruhak Štefić, Stiv Matić, Irena Sara Mraz, Željak Nemec, Zlatko Nežić, Željko Platiša, Ljubica Prica Tomac, Adrijana Stojanović, Ksenija Talijančić, Nedjeljko Tintor, Zlatko Tušek, Gordana Vukorepa, Josip Zeman i Željko Zima)

8. IZLOŽBA 145. BRIGADE

9. ŠPANCIRAMO ZAGREBOM

10. RIKARDA MATIĆ I ALENKA TOMINAC

11. IZLOŽBA UDRUGE PRIJATELJA HRVATSKIH BOŽIĆNIH JASLICA

2018.

1. KATA JELOVČIĆ I SANDRA RUBIĆ

2. GORAN ŽIGOLIĆ

3. RADOSLAV HALUŽAN

4. DUBRAVA – NOVO GRADSKO SREDIŠTE

5. HRVATSKA U ZAGORKI

6. KRUNOSLAV ŽERJAVIĆ

7. SAY HELLO TO THE WORLD

8. ZDRAVKO POLAŠEK

9. ZAGREBAČKI LJETNI LIKOVNI SALON 2018 – DODIR PRIRODE

(Anđelko Brkić, Ana Cerovski, Antonija Cesarec, Tihomir Cirkvenčić, Andreja Dujnić Žmirić, Krešimira Gojanović, Aida Hebib Raguž, Zlatko Isaković – Lula, Denis Kaplan, Ivana Kolić, Branka Kopeti, Miroslava Kos, Luka Koščak, Tatjana Kreštan, Rada Marković, Jelena Martinović, Danko Merin, Stjepan Perković, Zvonko Petanović, Krešimir Radas, Laura Šarabok i Mladen Žunjić)

10. KOLIBRIĆI ZA KOLIBRI

11. IZLOŽBA 145. BRIGADE

12. ŠPANCIRAMO ZAGREBOM

13. ŠIBENSKE SPORTSKE SKALINE

2017.

1. NIKA SKENDROVIĆ

2. MILKO KIŠ

3. DORA MIHALJEVIĆ

4. MEĐUNARODNA LIKOVNA KOLONIJA – SREBRENICA 2016.

(Vladimir Vlatko Blažanović, Ante Čulo, Dejan Duraković, Žanna Ferdelji, Stijepo Gavrić,  Mladen Ivešić, Anto Jurkić, Anto Kajinić, Slaven Miličević, Boris Pejić, Zvonimir Perak, Ria Trdin, fra Petar Perica Vidić i Marko Živković)

5. BOŽIDAR ŠEREMET

6. VIŠNJA ĐUKIĆ, IVANKA PAVLIC I IVAN MARETIĆ

7. IZLOŽBA RADOVA POLAZNIKA DV BUKOVAC

8. TIFFANY UDRUGA KALA

(Zorana Dmitrović, Ivica Hrnčić, Velimir Išgum i Zdenka Kobašlić)

 9. ŠPANCIRAMO ZAGREBOM

10. IZLOŽBA 145. BRIGADE

11. GOBLENI NAŠIH RIZNICA

12. JANICA ŠTERC

13. U TO VRIJEME GODIŠTA, MIR SE SVIJETU NAVIJEŠTA

2016.

1. SVETO BJELIĆ

2. IZLOŽBA UČENIČKIH RADOVA OŠ REMETE

3. RADOSLAV HALUŽAN

4. IZLOŽBA UČENIČKIH RADOVA OŠ IVANA GORANA KOVAČIĆA

5. IZLOŽBA RADOVA POLAZNIKA DJEČJEG VRTIĆA BUKOVAC

6. ŽELJKO KRNČEVIĆ

7. NEBOJŠA JELAČIĆ – ĆINA

8. RADIODIFUZIJA 2

9. DUBRAVA – OLIMPIJSKA VELESILA

10. 25 GODINA 145. BRIGADE HRVATSKE VOJSKE

11. ŠPANCIRAMO ZAGREBOM

12. 13. SMORA LIKOVNOG STVARALAŠTVA AMATERA GRADA ZAGREBA

13. NOVI SVJETOVI U PAPIRU

14. ADVENTSKA IZLOŽBA RADOVA DJECE DV KOLIBRI

2015.

1. DORA BOSNER

2. IZLOŽBA POLAZNIKA LIKOVNE RADIONICE ANKIN

3. WALTER FRANK NIETZOLD

4. IZLOŽBA RADOVA POLAZNIKA DV BUKOVAC

5. KARLO HEČIMOVIĆ I FRANCISKA TOPOLOVEC

6. EU NAKIT OD PERLICA – OD NARODNE NOŠNJE DO TRŽIŠTA

7. IZLOŽBA UČENIKA OŠ MARIJE JURIĆ ZAGORKE

8. RADIODIFUZIJA

9. ŠPANCIRAMO ZAGREBOM

10. VLASTA JAŠĆUR

11. LUCIA PAVLOVIĆ

12. SVIM NA ZEMLJI MIR VESELJE

2014.

1. IZLOŽBA RADOVA DJEČJEG VRTIĆA MEDO BRUNDO

2. IZLOŽBA NATJEČAJNIH RADOVA KOMPLEKSA „MEĐUGORSKA“ – XII. GIMNAZIJA I DVORANA ZA KLIZANJE U DUBRAVI,

3. IZLOŽBA RADOVA DJEČJEG VRTIĆA KOLIBRI

4. IZLOŽBA RADOVA DJEČJEG VRTIĆA POLETARAC

5. IZLOŽBA HRVATSKIH RATNIH ZNAKOVA I RATNE FOTOGRAFIJE 145. BRIGADE

6. PRIJATELJSTVO – IZLOŽBA FOTOGRAFSKIH SLIKA ZAJEDNICE CENACOLO

7. JASMINA VRLJIĆ

8. MIROSLAV CIMER, MLADEN LUGOMER I IVAN MARETIĆ

9. JASMINA GUDIĆ

2013.

1. IZLOŽBA RADOVA KORISNIKA CENTRA ZA REHABILITACIJU ZAGREB

2. VIŠNJA ĐUKIĆ, SLAVICA KRMIĆ I IVANKA PAVLIC

3. ZDRAVKO POLAŠEK

4. SENKA JURKOVIĆ GROS

5. BOŽIDAR ŠEREMET

6. ARMENSKE IKONE – PRETISCI

7. POSTOJE LI VILE I NEOBIČNA BIĆA U ZAGREBAČKOJ DUBRAVI?

2012.

1. IZLOŽBA ČLANOVA FOTOKLUBA ČAKOVEC

(Mario Blažević, Davor Dolenčić, Dalibor Horvat, Petar Grozni Kovač, Filip Lučin, Siniša Ludaš, Davorin Mance, Željko Ovčar, Petar Sabol, Nikola Šimunić, Lucija Trupković i Davor Žerjav)

2. VLADIMIR ŠIMUNIĆ

3. ZAGREBAČKI FAKINI

4. OPALI FOTKU – SLIKE IZ SUSJEDSTVA

5. ČEDOMIL GROS

6. IVAN VEČENAJ

2011.

1. STANKO ABADŽIĆ

2. GORAN MATOŠEVIĆ

3. MICHEL GELINNE

4. DUŠKA BOBAN

2010.

1. IZLOŽBA POLAZNIKA TEČAJA DIGITALNE FOTOGRAFIJE

2. IZLOŽBA POLAZNIKA TEČAJA DIGITALNE FOTOGRAFIJE

3. IGOR SITAR

4. KRUNOSLAV RAC

5. VALENTINO BILIĆ PRCIĆ

6. FOTOGRAFIJA NA FACEBOOKU

5. PRODAJNA IZLOŽBA DONIRANIH UMJETNIČKIH DJELA ZA OPREMANJE GRADSKOG SKLONIŠTA ZA NEZBRINUTE ŽIVOTINJE U DUMOVCU

(Nevenka Arbanas, Dubravka Babić, Branimir Bartulović, Doroteja Benko, Mile Blažević, Jagor Bučan, Hamo Čavrk, Igor Dragičević, Toni Franović, Eugen Kokot, Tomislav Kršnjavi, Rudolf Labaš, Tihomir Lončar, Slavica Međeri, Saša Petroševski Novak, Marina Ravlić, Igor Rončević, Ljubomir Stahov, Ivica Šiško, Andrea Šunjić, Petar Ujević, Matko Vekić, Zlatan Vrkljan, Davor Vuković, Ante Živković – Fošar i Miroslav Župančić)

2009.

1. RASPELA

2. LUKA DUPLANČIĆ I ROBERT ZDARILEK

3. DUBRAVA U DOMOVINSKOM RATU

4. LJUBAV NEMA CIJENE

(Marija Lopac, Gordana Cvrtila, Dragica Cvek Jordan, Vasilije Josip Jordan, Jagor Bučan, Kristina Jeić i Zorica Turkalj)

5. DUBRAVA, POVIJEST – KULTURA – UMJETNOST – ETNOLOGIJA

2008.

1. GRAĐA – TAJANSTVENO ŽENSKO PISMO

2. MIROSLAV SEKULIĆ

2007.

1. HRVATSKO RATNO ZNAKOVLJE