IZLOŽBA POLAZNIKA TEČAJEVA

Dani Narodnog sveučilišta Dubrava – 28. 5. – 7. 6. 2011.

Prigodna izložba u povodu Dana Narodnog sveučilišta Dubrava  

Prigodnom izložbom u Galeriji Vladimir Filakovac bit će u povodu Dana Narodnog sveučilišta Dubrava predstavljena djela polaznika tečajeva ove ustanove, okrenutih likovnosti. Kao i svake godine izložit će se radovi predškolaca, osnovnoškolaca, srednjoškolaca, studenata, zaposlenih i umirovljenika, čija djela, bez obzira na dobne razlike, ravnopravno stoje uz bok jedna drugima. Iako se radi o amaterskim izlošcima, sve što će se moći pogledati pršti životnom radošću i maštom, a autori na izvoran i neponovljiv način pristupaju nizu tema, koristeći u izražavanju različite tehnike.
I ova izložba ukazuje da je slobodno vrijeme ovih stvaralaca bilo kvalitetno ispunjeno, a uz prijateljsko druženje, omogućilo im je svladavanje korisnih znanja i vještina, primjenjljivih u svakidašnjem životu, na njihovo zadovoljstvo i radost svih nas.

Svebor Vidmar


Blaženka Pleše

CRTANJE I SLIKANJE 

Voditeljica: Diana Sokolić, akademska slikarica 

Polaznici:
Silvija Barjaktarić / Margareta Belančić / Ana Cerovečki / Ljubica Cvetko / Martina Cvetko Sever / Nikolina Čale / Monika Čepek / Dora Damjanović / Vlasta Dulava / Aston Rafaj Džamonja / Anamaria Đunđek / Mladen Fröhlich / Andrea Funarić / Ružica Galunić / Dora Jambreković / Ivona Karavidović / Helena Karić / Iva Kostić / Maja Krčelić / Marija Faustina Krištić / Pavao Kusak / Danijela Leko / Lea Lukić / Irena Malekin / Suzana Manolić / Leona Matejka / Antonija Matica / Anita Mihovilović / Džoana Miletić / Marija Morožin / Spomenka Mršić / Petar Novak / Sandra Pajeska / Petra Piškor / Blaženka Pleše / Silvia Požega / Ante Josip Radić / Ana Radoš / Petra Rastić / Ivan Ruševljan / Ana Salaji / Katarina Serdar / Ivana Stećuk / Filip Stolnik / Biljana Svorcan Milošević / Stanislava Svorcan / Klara Šoštarić / Dragica Šujica / Ana Švedić / Lucija Tomić / Ankica Troha / Štefica Turniški


Ivona Karavidović


Ljubica Cvetko


Ružica Galunić


Maja Krčelić


Nada Gjivoje

KERAMIKA 

Voditeljica: Diana Sokolić, akademska slikarica 

Polaznici:
Dora Bobovčan / Marija Bučar / Zlata Fištrek / Vlasta Fogec / Nada Gjivoje / Svjetlana Horvat / Jelka Krlić / Dijana Lacković / Pero Lončarević / Marija Marohnić / Marija Morožin / Vlasta Pastuović Aleksić / Dušanka Pavela / Vlatkica Prpić


Jelka Krlić


Igor Kurtov

MALA ŠKOLA ILUSTRACIJE I STRIPA 

Voditeljice: Branka Hollingsworth Nara, ilustratorica
                      Dijana Nazor, akademska slikarica

Polaznici:
Martin Crnički / Grgur Grlić Radman / Martin Habjanić / Petar Hegedić / Dominik Karlovčan / Igor Kurtov / Karlo Kurtov / Stjepan Mihalj / Marko Mihaljević / Nikola Mihaljević / Domagoj Puljizović / Luka Zec 


Karlo Kurtov


Eva Merle

MALA ŠKOLA PRIMIJENJENE UMJETNOSTI 

Voditeljica: Janja Jukić, odgajateljica 

Polaznici predškolske skupine:
Lana Bailo / Leona Banić / Eva Merle / Jakov Merle / Darin Novak / Mihael Picak / Ema Posavec / Petra Rožić / Bruno Smiljanić / Ivan Pavao Soldo / Maja Stanković / Lucija Tatarović

Polaznici osnovnoškolske skupine:
Iva Ačkar / Marta Darapi / Patrik Kutleša / Lea Marina / Karla Paola Molc / Marija Radoš / Katarina Rukavina / Suzana Škrabalo / Nikola Škvarić


Katarina Rukavina


Emina Staneti

FOTOKLUB DUBRAVA 

Voditelj: Mario Besprska, fotograf

Polaznici početnog tečaja digitalne fotografije:
Petra Brajdić / Mileva Kuzmanović / Leo Ljubić / Mariann Makrai / Marijo Mišak / Emina Staneti / Snježana Živčić 

Voditelj: Saša Kosanović, fotograf 

Polaznici naprednog tečaja digitalne fotografije:
Petra Drašković / Suzana Rogić / Danijela Stjepančević / Robert Barišić


(iz knjige dojmova)

fotografije s otvorenja izložbe 

Skip to content